FLASH SALE⚡10+10% rabat z kodem: FLASH10 *tylko do niedzieli

Współpraca hurtowa - Dropshipping

 

Dovido dekoruje domy od 2019 roku. Jesteśmy młodą, ale ambitną firmą zainteresowaną projektowaniem domów. Koncentrujemy się na wytwarzaniu produktów upiększających domy na całym świecie. Naszym celem jest upiększanie wnętrz naszymi produktami, ale przede wszystkim wywoływanie uśmiechu u naszych klientów.

 

Nasze produkty

O jakich dodatkach do wnętrz mówimy? Dovido koncentruje swoją działalność na produkcji obrazów, tapet i plakatów. Wszystkie oferowane przez nas produkty przeszły proces, podczas którego staraliśmy się uchwycić każdy szczegół.

Obrazy

Obrazy drukowane są na wysokiej jakości elastycznym płótnie o gramaturze 370 g/m2, płótno wykonane jest z mieszanki bawełny i poliestru. Obrazy drukowane są powoli w wysokiej jakości, następnie płótno jest odpowiednio naciągnięte na ramę wykonaną z wysokiej jakości drewna. Produkujemy obrazy 1-częściowe, 5-częściowe w dwóch formach (z częściami regularnymi i z częściami nieregularnymi) oraz nowoczesne zestawy obrazów.

Tapety

Tapety drukowane są na wysokiej jakości fizelinie o gładkiej strukturze i gramaturze aż 170 g/m2. Dzięki nowoczesnej technologii druku atramentowego UV, tapety mogą pochwalić się doskonałą odpornością powierzchni i stabilnością koloru.

Tapety samoprzylepne

Tapety samoprzylepne drukowane są na wysokiej jakości materiale o delikatnej strukturze i matowej powierzchni. Nadruk nanoszony jest nowoczesną technologią UV-led na tapetę o grubości 90 µm. Tapety samoprzylepne nie zawierają PVC (nie zawierają polichlorku winylu). Tapety pokryte są mocnym klejem akrylowym.

Plakaty

Plakaty drukowane są w technologii HD na wysokiej jakości papierze o gramaturze 200 g/m² przy zapewnieniu idealnego odwzorowania kolorów. Plakaty dostarczane są oddzielnie z ramą. Przednia część osłonięta pleksi. Z tyłu płyta MDF, na której zamocowane są haczyki do zawieszenia. Produkujemy plakaty z mocowaniem i bez. Oferujemy aż trzy kolory ramek.

Mamy dostępne produkty, których design został zaprojektowany bezpośrednio przez naszego grafika. Każdy produkt jest przyjazny dla środowiska (VOC, PVC FREE, certyfikat GREENGUARD GOLD), używamy najbardziej ekologicznych technologii i ekologicznych farb bezzapachowych, które nie wydzielają szkodliwych substancji. Produkty można więc umieścić w każdym pomieszczeniu, nawet w pokoju dziecięcym. 

 

Wysyłka produktów

 Tapety, obrazy i plakaty staramy się produkować w ciągu 24 godzin. Naszych zadowolonych klientów można znaleźć nie tylko w Polsce, ale także w innych częściach Europy. Dovido upiększa domy w Czechach, na Węgrzech, Słowacji, w Słowenii, Chorwacji, Rumunii, Niemczech. Obecnie wysyłamy produkty do Bułgarii, Grecji, Francji i Włoch. Planujemy stale rozwijać naszą działalność. Zdecydowanie nie jesteśmy przeciwni ekspansji na inne kraje.

 

Możliwości współpracy

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi produktami lub widzą w nas potencjał, jesteśmy otwarci na każdą formę współpracy. Możliwa współpraca hurtowa w dużych ilościach, ale również przy codziennych zakupach w mniejszych ilościach, lub w formie dropshippingu. Zapraszamy również do współpracy hotele, deweloperów, architektów czy projektantów wnętrz.

Jeśli jesteś poważnie zainteresowany, skontaktuj się z nami pod adresem wholesale@dovido.sk (w języku angielskim), gdzie wspólnie ustalimy bardziej szczegółowe warunki.

 

Z przyjemnością nawiążemy z Państwem współpracę.

 


Transport gratis powyżej 320.00 zł
Produkty w magazynie wysyłamy niezwłocznie
Największy asortyment tapet i dekoracji
Wyprodukowano w EU najwyższa jakość druku