O nas

Dovido pomaga upiększać domy od 2019 roku. To prawda, nasza podróż nie trwa zbyt długo. Jednak pomimo tego, że jesteśmy młodą firmą, mamy duże ambicje, aby osiągnąć coś wielkiego.

 

Naszym celem jest zaspokojenie wymagań wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Chcemy wywołać uśmiech nawet przy najmniejszej dekoracji. Każdy drobiazg się liczy, nagromadzone drobiazgi tworzą nieopisane uczucie szczęścia. Interesujemy się wystrojem wnętrz, dlatego planujemy śledzić trendy i tworzyć nowe produkty, które mogłyby ozdobić Twoje wnętrze. Staramy się, aby nasza oferta była zróżnicowana. W końcu każdy ma swój niepowtarzalny styl, a naszym życzeniem jest, aby każdy mógł wybierać.

 

Nasza historia

Nasza podróż zaczęła się na długo wcześniej. Zaintrygowała nas idea przekształcenia przestrzeni w stosunkowo tani i prosty sposób. Pozostawało tylko jedno, uświadomić sobie to, co od dawna chodziło nam po głowie. Zaczynaliśmy w ten sam sposób, co każdy sklep internetowy. Sprzedawaliśmy akcesoria do domu, tapety i obrazy. Szybko jednak zdaliśmy sobie sprawę, że to nie wystarczy. Że chcemy czegoś więcej, a zwłaszcza czegoś własnego. Zaoferować coś, do czego jesteśmy przekonani, coś, co zostało zrobione z miłością.

 

Postanowiliśmy więc zacząć tworzyć obrazy. Zakupiliśmy drukarkę, której technologia określana jest jako najbardziej przyjazna dla środowiska. Aby obraz mógł być odpowiednio naciągnięty na ramę, zdecydowaliśmy się na zakup maszyny do oprawy obrazów. Zapewniliśmy i przetwarzaliśmy motywy, starając się wyróżnić je na tle innych sklepów internetowych. Wymyśliliśmy własne opakowanie, aby obraz został bezpiecznie dostarczony, a nasz klient nie musiał męczyć się z akcesoriami do wieszania, a co najważniejsze, aby produkt po otwarciu opakowania pieścił duszę. Jedyne, czego nam brakowało, to zrobienie własnych ramek. Z czasem i ten cel stał się rzeczywistością. Dziś możemy powiedzieć, że cały proces tworzenia obrazów mamy we własnych rękach. Obrazy dovido ozdobione są jeszcze kilkoma drobnymi akcentami, które sprawiają, że nie sposób nie zauważyć, że naprawdę myślimy o naszym kliencie.

 

 

 

Nasz zespół

W naszej rodzinie dovido we wszystkim nawzajem sobie pomagamy. Razem chcemy budować markę, z której dumni będziemy nie tylko my, ale i każdy z naszych klientów. Jesteśmy młodym, solidnym i ambitnym zespołem. Nasz zespół skupia się na samym marketingu, zarządzaniu ofertą, obsłudze klienta, obsłudze zamówień, obsłudze druku, produkcji ramek, pakowaniu i wysyłce. Obecnie posiadamy nawet własnego grafika, który przekształca nasze projekty w unikalne i zawsze aktualne dzieła sztuki. Mamy również własnych blogerów, którzy dostarczają artykuły do naszego magazynu dovido. Dovido to nie tylko sklep internetowy, to także miejsce, w którym możesz czerpać inspiracje.

 

Nasza wizja

Naszych zadowolonych klientów można znaleźć nie tylko w Polsce, ale także w innych częściach Europy. Dovido upiększa domy na Słowacji, w Czechach, na Węgrzech, w Słowenii, Chorwacji i Rumunii. W najbliższej przyszłości planujemy rozszerzyć działalność na inne kraje i stopniowo stawać się liderem w Europie. Chcemy zbudować markę, która będzie rozpoznawalna, produkt, który z dumą będzie można znaleźć w domach naszych klientów. Dlatego też nie zapominamy o naszej ofercie. W tej chwili koncentrujemy się na produkcji własnych plakatów, które dzięki naszemu grafikowi będą niepowtarzalne. Planujemy stale rozwijać naszą działalność, a w przyszłości rozszerzyć produkcję obrazów o produkcję własnych tapet. Dzięki naszej staranności wierzymy, że produkty tworzone z miłością trafią również do Ciebie.

 

Jak to tutaj wygląda

  

  

 

Dovido, specjalista od ładnego życia

 


Transport gratis Transport gratis powyżej 320.00 zł
Produkty w magazynie Produkty w magazynie wysyłamy niezwłocznie
Największy asortyment Największy asortyment tapet i dekoracji
Wyprodukowano w EU Wyprodukowano w EU najwyższa jakość druku