DIZAJN NA CO DZIEŃ • ⭐ (4,9/5) 2000+ Recenzji

O nas

Dovido pomaga upiększać domy od 2019 roku. To prawda, nasza podróż nie trwa zbyt długo. Jednak pomimo tego, że jesteśmy młodą firmą, mamy duże ambicje, aby osiągnąć coś wielkiego.

 

Naszym celem jest zaspokojenie wymagań wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Chcemy wywołać uśmiech nawet przy najmniejszej dekoracji. Każdy drobiazg się liczy, nagromadzone drobiazgi tworzą nieopisane uczucie szczęścia. Interesujemy się wystrojem wnętrz, dlatego planujemy śledzić trendy i tworzyć nowe produkty, które mogłyby ozdobić Twoje wnętrze. Staramy się, aby nasza oferta była zróżnicowana. W końcu każdy ma swój niepowtarzalny styl, a naszym życzeniem jest, aby każdy mógł wybierać.

 

Nasza historia

Nasza podróż zaczęła się na długo wcześniej. Zaintrygowała nas idea przekształcenia przestrzeni w stosunkowo tani i prosty sposób. Pozostawało tylko jedno, uświadomić sobie to, co od dawna chodziło nam po głowie. Zaczynaliśmy w ten sam sposób, co każdy sklep internetowy. Sprzedawaliśmy akcesoria do domu, tapety i obrazy. Szybko jednak zdaliśmy sobie sprawę, że to nie wystarczy. Że chcemy czegoś więcej, a zwłaszcza czegoś własnego. Zaoferować coś, do czego jesteśmy przekonani, coś, co zostało zrobione z miłością.

 

Postanowiliśmy więc zacząć tworzyć obrazy. Zakupiliśmy drukarkę, której technologia określana jest jako najbardziej przyjazna dla środowiska. Aby obraz mógł być odpowiednio naciągnięty na ramę, zdecydowaliśmy się na zakup maszyny do oprawy obrazów. Zapewniliśmy i przetwarzaliśmy motywy, starając się wyróżnić je na tle innych sklepów internetowych. Wymyśliliśmy własne opakowanie, aby obraz został bezpiecznie dostarczony, a nasz klient nie musiał męczyć się z akcesoriami do wieszania, a co najważniejsze, aby produkt po otwarciu opakowania pieścił duszę. Jedyne, czego nam brakowało, to zrobienie własnych ramek. Z czasem i ten cel stał się rzeczywistością. Dziś możemy powiedzieć, że cały proces tworzenia obrazów mamy we własnych rękach. Obrazy dovido ozdobione są jeszcze kilkoma drobnymi akcentami, które sprawiają, że nie sposób nie zauważyć, że naprawdę myślimy o naszym kliencie.

 

 

 

Kolejnym etapem była produkcja plakatów. Przetworzyliśmy motywy, a dzięki naszym unikalnym projektom znajdziesz elementy, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Pracowaliśmy z passe-partout, aby nasz klient miał większy wybór. W naszej ofercie znajdują się plakaty bez uchwytów, a także z uchwytami. Absolwowaliśmy wyjazd służbowy w celu dobrania najlepszej jakości opraw z plexi ochronnej. Wybraliśmy kolory ramek i mogliśmy rozpocząć druk własnych plakatów.

 

W 2022 roku podjęto ważną decyzję. Ponieważ chcieliśmy być samowystarczalni, długo zastanawialiśmy się nad wykonaniem własnych tapet. Musieliśmy zabezpieczyć przestrzeń. Wierz lub nie, ale drukarka do tapet to naprawdę duże urządzenie. Zrobiliśmy małe rozeznanie i wybraliśmy materiał, który był nie tylko ekologiczny (jak nasza drukarka), ale przede wszystkim wysokiej jakości. Z większą wagą. Nie byłoby to możliwe bez motywów. Przetworzyliśmy je ponownie. Oczywiście wymyśliliśmy też nowe, oryginalne. Nawet przy powtarzającym się schemacie. Zsynchronizowali cały proces. To było warte wysiłku. Po wykonaniu dodatkowych czynności jesienią rozpoczęliśmy produkcję własnych tapet.

 

Spełniamy życzenia naszych klientów. Kolejnym kamieniem milowym była produkcja tapet samoprzylepnych, obok tapet włókninowych. W tym przypadku bardzo ważny był wybór materiału. Coś dobrej jakości i przede wszystkim, aby utrzymać go na ścianie. Pojedyncze próbki nakleiliśmy także na ścianę naszego biura. Po starannej selekcji wprowadziliśmy do naszej oferty tapety samoprzylepne. W tym czasie przeprowadziliśmy także przebudowę strony internetowej. Powitaliśmy w naszym zespole maskotkę. Na naszej stronie znajdziesz także gadżet, dzięki któremu możesz zobaczyć jak obraz będzie wyglądał w Twoim wnętrzu. Takimi detalami również zajmowaliśmy się w 2023r.

 

Nasz zespół

W naszej rodzinie dovido we wszystkim nawzajem sobie pomagamy. Razem chcemy budować markę, z której dumni będziemy nie tylko my, ale i każdy z naszych klientów. Jesteśmy młodym, solidnym i ambitnym zespołem. Nasz zespół skupia się na samym marketingu, zarządzaniu ofertą, obsłudze klienta, obsłudze zamówień, obsłudze druku, produkcji ramek, pakowaniu i wysyłce. Obecnie posiadamy nawet własnego grafika, który przekształca nasze projekty w unikalne i zawsze aktualne dzieła sztuki. Mamy również własnych blogerów, którzy dostarczają artykuły do naszego magazynu dovido. Dovido to nie tylko sklep internetowy, to także miejsce, w którym możesz czerpać inspiracje.

 

Nasza wizja

Naszych zadowolonych klientów można znaleźć nie tylko w Polsce, ale także w innych częściach Europy. Dovido upiększa gospodarstwa domowe w Czechach, na Węgrzech, w Słowenii, Chorwacji, Rumunii, Niemczech i na Słowacji. W najbliższej przyszłości planujemy rozszerzyć działalność na inne kraje i stopniowo stawać się liderem w Europie. Chcemy zbudować markę, która będzie rozpoznawalna, produkt, który z dumą będzie można znaleźć w domach naszych klientów. Dlatego stale udoskonalamy naszą ofertę. Nie zamierzamy pozostać w miejscu, chcemy wymyślić coś nowego, coś ekstra dla naszych klientów. W tej chwili chcielibyśmy dostosować ofertę tapet do Państwa potrzeb - tak, aby każdy mógł znaleźć rozmiar, którego szuka. Koncentrujemy nasze wysiłki na stworzeniu katalogu produktów, planujemy dostarczać próbki naszych prac i tym samym współpracować ze sklepami z naszego terenu. Aby każdy z Was miał pojęcie o tym, co produkujemy, a przede wszystkim, co może znaleźć się w Waszych domach. Planujemy ciągły rozwój naszej działalności. Dzięki naszej ciężkiej pracy wierzymy, że produkty wykonane z miłością przypadną do gustu także Ciebie.

 

Jak to tutaj wygląda

  

  

 

Dovido, specjalista od ładnego życia

 


Transport gratis powyżej 320.00 zł
Produkty w magazynie wysyłamy niezwłocznie
Największy asortyment tapet i dekoracji
Wyprodukowano w EU najwyższa jakość druku